ESENYURT MAH. ERCİYES BLV. NO: 24 MELİKGAZİ/KAYSERİ

Emirgan Evleri | Erenköy

Bizler 2020 yılında Namizen Yapı’yı kurarken vizyonumuzu; sunacağı projeler ile insanların yaşamlarındaki kalite standartlarını yükseltecek, villa tipi gayrimenkul projeleri üretmek, seçkin paydaşlarımız ile birlikte sektörümüze, şehrimize ve ülkemize değer katmak olarak belirledik.

Sunacağımız her projenin sıcak bir yuva ve değerli bir yatırım olması için iş modelimizi; uzun yıllar boyunca hem inşaat hem de diğer sektörlerde kazandığımız tecrübelerimiz ile kurguladık.

Günümüzün şartlarını ve geleceğin ihtiyaçlarını doğru okuyup, gereken stratejiyi, doğru planlamayı ve üst düzey kalite anlayışını da vazgeçilmezlerimiz arasına aldık.

Yaşamın kalite standartlarını yükseltebilmek, daha fazlasını sunabilmek ancak iyi ve doğru tasarımla mümkündür. Bu iyi ve doğru tasarımı hayata geçirirken de ön şart doğru seçimler yapmaktır.

İşte tam bu sebeple bizler de lokasyonundan mühendisliğine, mimarisinden iç mimarisine, çözüm ortaklarından malzeme seçimine, hep en iyilerle çalışmaya dikkat ettik…

Emirgan Evleri’nde her biri özenle tasarlanmış 8 adet villamız, güzel olan her şeyin daha fazlası için hazırlanıyor. Sizleri de bekleriz...